„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Konkurs "Oszczędzanie nie jedno ma imię..."


unia.jpg [150x90]   leader_logo.jpg [150x103]program_rozwoju_obszarlw_wiejskich.jpg [150x95] midzy_wis_a_kampinosem.jpg [150x75]   mbs_bank.jpg [150x149]


Oszczędzanie nie jedno ma imię … aktywizacja mieszkańców i promowanie oszczędzania

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach zaprasza do wzięcia udziału w działaniach związanych z realizacją projektu ."Oszczędzanie nie jedno ma imię … aktywizacja mieszkańców i promowanie oszczędzania„ -  z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w okresie od stycznia do października 2013 r. W programie:

  • Konkurs plastyczny  - regulamin
  • Konkurs filmowy - regulamin
  • Zajęcia edukacyjne we wrześniu, październiku 2013r. Informacje o terminach spotkań zostaną podane na stronie internetowej Banku.

                plakat_1.png [300x428]

Więcej informacji na stronie www.mbsbank.plregulamin_konkursu_plastycznego.pdf

regulamin_konkursu_film.pdf