RADA RODZICÓW
przy Szkole Podstawowej im. Macieja Rataja w Małocicach w roku szkolnym 2019/2020

Przewodniczący: Aleksandra Jakóbowska

Zastępca: Renata Czernicka

Skarbnik: Magda Czajkowska

Sekretarz: Marika Kamińska

Rada Rodziców przy Szkole Poddstawowej im. Macieja Rataja w Małocicach informuje, że dobrowolna składka

na rok szkolny 2019/2020 nie uległa zmianie i wynosi:

• 40 zł na pierwsze dziecko
  • 30 zł na drugie dziecko
  • trzecie dziecko - zwolnione

Wpłat można dokonywać:

• w sekretariacie szkoły w godzinach 7.30 – 13.30,
  • w dni zebrań z rodzicami do skarbnika klasy
  • na konto Rady Rodziców:

Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Oddział Czosnów