Byle do dzwonka…

Zespół redakcyjny w roku szkolny 2019/2020 tworzą uczniowie:

• klasa VIII - Weronika Kowalewska, Juia Jaworska, Pola Koroś, Igor koziński, Martyna Stach, Jakub Trzpioła,
  • klasa VII - Oliwia Sierotowicz, Weronika Łuszczewska,
  • klasa VI - Adam Czajkowski, Mateusz Wojcieski, Natalia Bogucka,,
  • klasa IV - Maja Czajkowska
  • klasa III - Julia Babraj

Jeśli chcesz dołączyć do grona szkolnych dziennikarzy, zgłoś się do nas! Czekamy na ciekawe propozycje współtworzenia gazetki. Prosimy również o dostarczenie swoich utworów literackich, które umieścimy w kolejnych numerach.

Opiekun gazetki: Elżbieta Rak

xii_2019_gazetka.pdf

Gazetka X_2017

Gazetka XII 2017

Gazetka luty 2018

Gazetka szkolna czerwiec 2018

Gazetka grudzień 2018_styczeń 2019

"Byle do dzwonka" :)

Pierwszy numer gazetki szkolnej "Byle do dzwonka" ukazał się na początku 2010 r. Pomysłodawcami gazetki były uczennice Natalia Dalgiewicz i Patrycja Abramczyk.

Opiekun gazetki: p. Elżbieta Rak