„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Gazetka szkolna

 

 

Byle do dzwonka…

 

Zespół redakcyjny w roku szkolny 2019/2020 tworzą uczniowie: 

  • klasa VIII - Weronika Kowalewska, Juia Jaworska, Pola Koroś, Igor koziński, Martyna Stach, Jakub Trzpioła,
  • klasa VII - Oliwia Sierotowicz, Weronika Łuszczewska,
  • klasa VI - Adam Czajkowski, Mateusz Wojcieski, Natalia Bogucka,,
  • klasa IV - Maja Czajkowska
  • klasa III - Julia Babraj

Jeśli chcesz dołączyć do grona szkolnych dziennikarzy, zgłoś się do nas! Czekamy na ciekawe propozycje współtworzenia gazetki. Prosimy również o dostarczenie swoich utworów literackich, które umieścimy w kolejnych numerach.

 

                                                                                                                      Opiekun gazetki: Elżbieta Rak

 

  xii_2019_gazetka.pdf

        

  Gazetka X_2017

 

  Gazetka XII 2017

  Gazetka luty 2018


  Gazetka szkolna czerwiec 2018


  Gazetka grudzień 2018_styczeń 2019"Byle do dzwonka" :)

 

Pierwszy numer gazetki szkolnej "Byle do dzwonka" ukazał się na początku 2010 r. Pomysłodawcami gazetki były uczennice Natalia Dalgiewicz i Patrycja Abramczyk.

Opiekun gazetki: p. Elżbieta Rak