„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

26 listopada 2019 18:02 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia 2019/2020

25 listopada wszystkie dzieci obchodzą "Dzień Pluszowego Misia". Tak też było w naszej "zerówce". 6 - latki przybyły do szkoły ze swoimi ukochanymi Pluszakami, a także pracami na konkurs plastyczny. Dziewczynki i chłopcy wraz z Misiami bawili się, śpiewali, jedli, a nawet pracowali w książkach ;)
Dzieci dzięki prezentacji multimedialnej dowiedziały się skąd w ogóle "wziął się" Pluszowy Miś" - jaka jest jego historia, jakich ma przodków i przyjaciół. Dodatkowo Pani Ewa scharakteryzowała kilka gatunków niedźwiedzi (które jak się okazało wcale misiami nie są ;) i ukazała kilka ciekawostek na ich temat.
Tego dnia każde dziecko miało także szansę choć na chwilkę zostać misiem - podczas korzystania z misiowej fotobudki ;)
 
E. Karasiewicz, I. Królak, K. Miedzińska, E. Zakrzewska.

Przeczytano: 64 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzień Pluszowego Misia 2019/2020