26 listopada 2019 18:02 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia 2019/2020

25 listopada wszystkie dzieci obchodzą "Dzień Pluszowego Misia". Tak też było w naszej "zerówce". 6 - latki przybyły do szkoły ze swoimi ukochanymi Pluszakami, a także pracami na konkurs plastyczny. Dziewczynki i chłopcy wraz z Misiami bawili się, śpiewali, jedli, a nawet pracowali w książkach ;)
Dzieci dzięki prezentacji multimedialnej dowiedziały się skąd w ogóle "wziął się" Pluszowy Miś" - jaka jest jego historia, jakich ma przodków i przyjaciół. Dodatkowo Pani Ewa scharakteryzowała kilka gatunków niedźwiedzi (które jak się okazało wcale misiami nie są ;) i ukazała kilka ciekawostek na ich temat.
Tego dnia każde dziecko miało także szansę choć na chwilkę zostać misiem - podczas korzystania z misiowej fotobudki ;)

E. Karasiewicz, I. Królak, K. Miedzińska, E. Zakrzewska.

Dzień Pluszowego Misia 2019/2020