04 grudnia 2019 12:22 | Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Trwają przygotowania do naszego przedświątecznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w szkole w czwartek, 12 grudnia. Mamy już przepiękne bałwanki wykonane z drewnianych krążków przez uczniów klasy IV oraz urocze skarpetkowo-ryżowe bałwankowe przytulanki, które z ogromnym zaangażowaniem przygotowali uczniowie klas I – III, co możecie zobaczyć na zdjęciach. W planach mamy jeszcze produkcję aniołków, świątecznych zawieszek i, być może, szyszkowych choinek. Robota pali nam się w rękach, bo do kiermaszu już niewiele czasu, a chcielibyśmy, aby każdy z odwiedzających w tym dniu szkołę rodziców mógł zakupić jakąś świąteczną ozdobę. Tym bardziej, że cel mamy szczytny – dochód ze sprzedaży podczas kiermaszu chcemy przeznaczyć na pomoc Domowi Dziecka w Chotomowie.

Warto otworzyć serca (i portfele) w ten grudniowy, przedświąteczny czas, do czego gorąco zachęcamy!

A żeby podgrzać atmosferę przedświątecznych zakupów, już dziś zapowiadamy drobne, gratisowe upominki dla osób, które podczas kiermaszu zechcą wydać u nas trochę grosza.

Do zobaczenia 12 grudnia!

Kasia Figura, Agnieszka Jawor, Beata Włodarczyk, Patrycja Siewiera-Kozłowska

Zdjęcia: