„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

04 grudnia 2019 12:22 | Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Trwają przygotowania do naszego przedświątecznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w szkole w czwartek, 12 grudnia. Mamy już przepiękne bałwanki wykonane z drewnianych krążków przez uczniów klasy IV oraz urocze skarpetkowo-ryżowe bałwankowe przytulanki, które z ogromnym zaangażowaniem przygotowali uczniowie klas I – III, co możecie zobaczyć na zdjęciach. W planach mamy jeszcze produkcję aniołków, świątecznych zawieszek i, być może, szyszkowych choinek. Robota pali nam się w rękach, bo do kiermaszu już niewiele czasu, a chcielibyśmy, aby każdy z odwiedzających w tym dniu szkołę rodziców mógł zakupić jakąś świąteczną ozdobę. Tym bardziej, że cel mamy szczytny – dochód ze sprzedaży podczas kiermaszu chcemy przeznaczyć na pomoc Domowi Dziecka w Chotomowie.

Warto otworzyć serca (i portfele) w ten grudniowy, przedświąteczny czas, do czego gorąco zachęcamy!

A żeby podgrzać atmosferę przedświątecznych zakupów, już dziś zapowiadamy drobne, gratisowe upominki dla osób, które podczas kiermaszu zechcą wydać u nas trochę grosza.

Do zobaczenia 12 grudnia!

 

Kasia Figura, Agnieszka Jawor, Beata Włodarczyk, Patrycja Siewiera-Kozłowska

Przeczytano: 98 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: