„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

05 grudnia 2019 18:05 | Aktualności

Paczka dla Bohatera

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia przeprowadziliśmy zbiórkę darów dla kombatantów. Paczki świąteczne trafią do najbardziej potrzebujących osób. 

W dniu dzisiejszym, 5 grudnia miał miejsce finał akcji charytatywnej "Paczka dla Bohatera". serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w tę szlachetną inicjatywę.
Dziękujemy za hojność i otwarte serca!. Życzymy wszystkim Darczyńcom zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt!

Patrycja Siewiera-Kozłowska, Marta Wieckowska


Przeczytano: 75 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: