„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

08 grudnia 2019 18:29 | Aktualności

Paczka dla Bohatera

Serdzecznie dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom i innym pracownikom szkoły za przyłączenie się do akcji "IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera".


Szczególne podziękowania należą się uczniowi klasy siódmej, Jakubowi Zwolińskiemu, oraz jego rodzicom Pani Jolancie i Pawłowi Zwolińskim, którzy nie tylko zaincjowali Akcję w szkole, ale i zajęli sie dostarczeniem zebranych darów do miejsca ich zbiórki w Warszawie.


Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera już po raz 9. zorganizowało  zbiórkę darów dla kombatantów - żołnierzy polskich, którzy walczyli na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.

Więcej informacji o akcji znajduje sie na stronie:

https://www.facebook.com/paczkadlabohateraMałgorzata Orlikowska


Przeczytano: 64 razy. Wydrukuj|Do góry