08 grudnia 2019 18:29 | Aktualności

Paczka dla Bohatera

Serdzecznie dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom i innym pracownikom szkoły za przyłączenie się do akcji "IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera".

Szczególne podziękowania należą się uczniowi klasy siódmej, Jakubowi Zwolińskiemu, oraz jego rodzicom Pani Jolancie i Pawłowi Zwolińskim, którzy nie tylko zaincjowali Akcję w szkole, ale i zajęli sie dostarczeniem zebranych darów do miejsca ich zbiórki w Warszawie.

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera już po raz 9. zorganizowało  zbiórkę darów dla kombatantów - żołnierzy polskich, którzy walczyli na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.

Więcej informacji o akcji znajduje sie na stronie:

Małgorzata Orlikowska