13 grudnia 2019 19:34 | Aktualności

Kiermasz Świąteczny

W czwartek, 12 .12, odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Uczniowie VIII klasy sprzedawali przybyłym na zebranie rodzicom ozdoby wykonane przez młodszych kolegów. Kupujący mogli też otrzymać bożonarodzeniowe kartki pocztowe z przesłaniem, gdyż szkoła bierze udział w kampanii społecznej „Idą Święta, nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj” przygotowanej przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Dochód z kiermaszu w wysokości 1550 zł zostanie w całości przeznaczony na finansowe wsparcie Domu Dziecka w Chotomowie.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować rodzicom, nauczycielom i wszystkim osobom, które w przedświątecznej gorączce zechciały na chwilę zatrzymać się i zrobić zakupy na naszym stoisku. Szczególne podziękowania należą się także Poli Koroś, uczennicy klasy VIII, która wzbogaciła kiermaszową ofertę o swoje małe arcydzieła – własne rysunki.

To dzięki Wam możemy wesprzeć dzieciaki tak dużą kwotą!

Patrycja Siewiera-Kozłowska, Beata Włodarczyk, Agnieszka Jawor, Katarzyna Figura, Marta Więckowska

Zdjęcia: