„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

13 grudnia 2019 19:34 | Aktualności

Kiermasz Świąteczny

W czwartek, 12 .12, odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Uczniowie VIII klasy sprzedawali przybyłym na zebranie rodzicom ozdoby wykonane przez młodszych kolegów. Kupujący mogli też otrzymać bożonarodzeniowe kartki pocztowe z przesłaniem, gdyż szkoła bierze udział w kampanii społecznej „Idą Święta, nie o smsie, lecz o kartce pamiętaj” przygotowanej przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg. Dochód z kiermaszu w wysokości 1550 zł zostanie w całości przeznaczony na finansowe wsparcie Domu Dziecka w Chotomowie.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować rodzicom, nauczycielom i wszystkim osobom, które w przedświątecznej gorączce zechciały na chwilę zatrzymać się i zrobić zakupy na naszym stoisku. Szczególne podziękowania należą się także Poli Koroś, uczennicy klasy VIII, która wzbogaciła kiermaszową ofertę o swoje małe arcydzieła – własne rysunki.

To dzięki Wam możemy wesprzeć dzieciaki tak dużą kwotą!

 

Patrycja Siewiera-Kozłowska, Beata Włodarczyk, Agnieszka Jawor, Katarzyna Figura, Marta Więckowska

Przeczytano: 68 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: