„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

18 grudnia 2019 12:51 | Aktualności

Wędrująca książka

         Uczniowie naszej szkoły: Pola Ktoś, Igor Koziński, Grzegorz Sawa biorą udział w projekcie edukacyjnym “Wędrująca książka”.

        W związku z projektem 26 listopada odbyły się warsztaty literackie z autorką książek Agnieszką Olszanowską. Uczniowie mieli szansę dowiedzieć się jak wygląda praca pisarza od kuchni.

Program jest realizowany pod patronatem Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim. Uczniowie kilkunastu szkół z powiatu nowodworskiego będą przez kilka miesięcy pisać część książki zatytułowanej „P jak przyjaźń”. W wylosowanej kolejności przedstawiciele każdej szkoły będą tworzyli jeden rozdział książki. Mają na to dwa tygodnie. Nasi uczniowie wcielą się w rolę pisarzy i ilustratorów po feriach zimowych. Ostateczny kształt książka dla dzieci i młodzieży przybierze jeszcze w tym roku szkolnym. Zostanie zredagowana i wydana. Wówczas każdy będzie mógł zapoznać się z efektem pracy wielu osób. Trzymany kciuki za wenę twórczą naszych koleżanek i kolegów.


Katarzyna Kozińska

Przeczytano: 77 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: