„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

19 grudnia 2019 11:52 | Aktualności

Świąteczne warsztaty kulinarne.

W piątek 13 grudnia wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu, uczennice klasy szóstej, Ola i Natalia, poprowadziły warsztaty kulinarne dla koleżanek i kolegów

z pierwszej i trzeciej klasy.

Chętni uczniowie .zostali po lekcjach, aby wypróbować przepis na świąteczne pierniczki. Trzeba było przygotować ciasto, rozwałkować je, wykroić pierniczki i cierpliwie poczekać, aż się upieką.Warto było, bo wypieki udały się wyśmienicie. Niestety, niewiele z nich zagości na świątecznych stołach, bo większość pierniczków została od razu zjedzona.

Katarzyna Kozińska

Przeczytano: 81 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: