19 grudnia 2019 11:52 | Aktualności

Świąteczne warsztaty kulinarne.

W piątek 13 grudnia wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu, uczennice klasy szóstej, Ola i Natalia, poprowadziły warsztaty kulinarne dla koleżanek i kolegów

z pierwszej i trzeciej klasy.

Chętni uczniowie .zostali po lekcjach, aby wypróbować przepis na świąteczne pierniczki. Trzeba było przygotować ciasto, rozwałkować je, wykroić pierniczki i cierpliwie poczekać, aż się upieką.Warto było, bo wypieki udały się wyśmienicie. Niestety, niewiele z nich zagości na świątecznych stołach, bo większość pierniczków została od razu zjedzona.

Katarzyna Kozińska

Zdjęcia: