„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

09 stycznia 2020 10:07 | Aktualności

Akcja Zima 2020

Akcja Zima 2020 w Gminie Czosnów

 

Akcja zimowa  w naszej gminie będzie odbywała się w dniach 10 luty – 14 luty 2020 r. w Szkole Podstawowej w Kazuniu Polskim w godzinach 7:00 – 17:00 dla dzieci dowiezionych przez  rodziców i  w godz. 9:00 – 14:00 dowożonych przez autokary szkolne .

Uczestnicy, to uczniowie klas  I – VIII. Dzieci pod opieką nauczycieli będą dowożone spod macierzystych szkół przez autokary szkolne i w to miejsce będą odwożone po zakończonych zajęciach. Harmonogram przywozu i odwozu  uczestników przez autokary zostanie załączony jako osobny dokument. Uczestnicy będą korzystać z różnorodnych zajęć i wycieczek zgodnie z harmonogramem, który ukaże się na stronie Gminy oraz na stronach Szkół Podstawowych w naszej gminie w dniu 25 stycznia 2020 r. Uczestnicy będą  mieli  możliwość skorzystania z obiadu dostarczanego przez firmę cateringową Gastro – TOM (Cena zupy: 2,80 zł. Cena drugiego dania: 7,80 zł.)

Wszystkie dzieci uczestniczące w zajęciach są zobowiązane do obuwia na zmianę.

Rodzice dzieci, które chcą uczestniczyć w akcji zimowej, wypełniają kartę zapisu i załączone zgody (do odebrania w sekretariacie szkoły) i przekazują do szkół do dnia 20 stycznia 2020 r. 

Przeczytano: 97 razy. Wydrukuj|Do góry