„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

23 stycznia 2020 18:29 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka 2020

Dzień Babci i Dziadka to chyba największa szkolna uroczystość rodzinna. W naszej szkole uroczystość ta odbyła się 22 stycznia, a przygotowały ją klasy I- III pod opieką pań: Beaty Włodarczyk, Agnieszki Jawor, Katarzyny Figury i Patrycji Siewiera-Kozłowskiej oraz „Zerówka” pod opieką pań: Krystyny Miedzińskiej i Izabeli Królak. Dostojni Goście, Babcie i Dziadkowie dopisali bardzo licznie, co niewątpliwie sprawiło ogromną radość wnuczętom!

W tym roku formuła uroczystości była nieco inna niż zwykle. Uczniowie, oprócz tańców i piosenek, przygotowali krótkie filmiki z życzeniami płynącymi prosto z serca. Pomiędzy wyświetlanymi filmami uczniowie zaprezentowali tańce do takich przebojów jak „Staying alive” Bee Gees, „Lion sleep tonight” Johna Eltona czy walc z filmu „Noce i dnie”.

Gdy scenę opanowali uczniowie „Zerówki” zrobiło się naprawdę wesoło! Zabawne scenki z życia Babć i Dziadków przeplatały się z szałowym „Rock and rollem dla Babci”. Goście nie kryli wzruszenia!

Na koniec scenę opanowały nasze szkolne akrobatki ze swoim pokazem akrobatyki przygotowanym specjalnie dla Babć i Dziadków.

Uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem – do białego walczyka uczniowie zaprosili swoich Gości. Pląs w rodzinnych kółeczkach stworzonych z wnucząt, Babć i Dziadków sprawił wszystkim wiele radości!

Dziękując naszym Drogim Seniorom za przybycie życzymy im dużo zdrowia, radości, wielu szczęśliwych chwil i pociechy z wnucząt!

 

Tekst: Patrycja Siewiera-Kozłowska

Przeczytano: 62 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzień Babci i Dziadka 2020