23 stycznia 2020 18:29 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka 2020

Dzień Babci i Dziadka to chyba największa szkolna uroczystość rodzinna. W naszej szkole uroczystość ta odbyła się 22 stycznia, a przygotowały ją klasy I- III pod opieką pań: Beaty Włodarczyk, Agnieszki Jawor, Katarzyny Figury i Patrycji Siewiera-Kozłowskiej oraz „Zerówka” pod opieką pań: Krystyny Miedzińskiej i Izabeli Królak. Dostojni Goście, Babcie i Dziadkowie dopisali bardzo licznie, co niewątpliwie sprawiło ogromną radość wnuczętom!

W tym roku formuła uroczystości była nieco inna niż zwykle. Uczniowie, oprócz tańców i piosenek, przygotowali krótkie filmiki z życzeniami płynącymi prosto z serca. Pomiędzy wyświetlanymi filmami uczniowie zaprezentowali tańce do takich przebojów jak „Staying alive” Bee Gees, „Lion sleep tonight” Johna Eltona czy walc z filmu „Noce i dnie”.

Gdy scenę opanowali uczniowie „Zerówki” zrobiło się naprawdę wesoło! Zabawne scenki z życia Babć i Dziadków przeplatały się z szałowym „Rock and rollem dla Babci”. Goście nie kryli wzruszenia!

Na koniec scenę opanowały nasze szkolne akrobatki ze swoim pokazem akrobatyki przygotowanym specjalnie dla Babć i Dziadków.

Uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem – do białego walczyka uczniowie zaprosili swoich Gości. Pląs w rodzinnych kółeczkach stworzonych z wnucząt, Babć i Dziadków sprawił wszystkim wiele radości!

Dziękując naszym Drogim Seniorom za przybycie życzymy im dużo zdrowia, radości, wielu szczęśliwych chwil i pociechy z wnucząt!

Tekst: Patrycja Siewiera-Kozłowska

Dzień Babci i Dziadka 2020