24 stycznia 2020 19:39 | Aktualności

Potrzebna pomoc na leczenie

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.
Przy okazji różnych akcji charytatywnych, niejednokrotnie przekonaliśmy się, że możemy liczyć na Państwa wsparcie. Tym razem prosimy o pomoc dla męża jednej z nas, naszej koleżanki Magdy Poziemskiej (obecnie Głodkowskiej), który dwa tygodnie po ślubie musiał stanąć do walki z guzem mózgu - glejakiem. Do tej pory starali sobie radzić sami i nie prosili o pomoc. Teraz doszli już do ściany. Okazało się, że przeciwnik jest zbyt poważny i standardowe leczenie nie jest możliwe. Konieczne jest leczenie nieobjęte finansowanie przez NFZ. Stąd też, w imieniu grona pedagogicznego i pracowników naszej szkoły, zwracam się z prośbą o dobrowolne wpłaty na konto założone specjalnie dla Panan Pawła Głodkowskiego pod adresem: https://zrzutka.pl/x744me?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1dBt34F-Lye8VZQL2MVwsLupP_LVQNfcsv5EHYwh8tVY31aDm_yLSEN0o

W kolejnych naszych działaniach planujemy zorganizować aukcję charytatywna, sprzedaż stroików przed świętami Wielkiej Nocy oraz inne działania, które pozwolą zebrać dodatkowe środki na leczenie. Jeżeli ktoś z Państwa dysponuje jakimiś gadżetami (kubki, koszulki, ...) lub innymi rzeczami, które można wystawić na aukcję (mogą to być też np. karty podarunkowe, np. do fryzjera, kosmetyczki, itp. to będziemy wdzięczni. A może macie Państwo pomysły, jak jeszcze można wesprzeć rodzinę naszej koleżanki, świetnej nauczycielki, która stanęła w skrajnie trudnej dla niej sytuacji i mnie może w pełni cieszyć się macierzyństwem.
Przy tej okazji, proszę jeszcze o udostępnianie linka do zbiórki swoim znajomym.

Z poważaniem. Małgorzata Orlikowska