„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

24 stycznia 2020 19:39 | Aktualności

Potrzebna pomoc na leczenie

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.
Przy okazji różnych akcji charytatywnych, niejednokrotnie przekonaliśmy się, że możemy liczyć na Państwa wsparcie. Tym razem prosimy o pomoc dla męża jednej z nas, naszej koleżanki Magdy Poziemskiej (obecnie Głodkowskiej), który dwa tygodnie po ślubie musiał stanąć do walki z guzem mózgu - glejakiem. Do tej pory starali sobie radzić sami i nie prosili o pomoc. Teraz doszli już do ściany. Okazało się, że przeciwnik jest zbyt poważny i standardowe leczenie nie jest możliwe. Konieczne jest leczenie nieobjęte finansowanie przez NFZ. Stąd też, w imieniu grona pedagogicznego i pracowników naszej szkoły, zwracam się z prośbą o dobrowolne wpłaty na konto założone specjalnie dla Panan Pawła Głodkowskiego pod adresem: https://zrzutka.pl/x744me?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1dBt34F-Lye8VZQL2MVwsLupP_LVQNfcsv5EHYwh8tVY31aDm_yLSEN0o

W kolejnych naszych działaniach planujemy zorganizować aukcję charytatywna, sprzedaż stroików przed świętami Wielkiej Nocy oraz inne działania, które pozwolą zebrać dodatkowe środki na leczenie. Jeżeli ktoś z Państwa dysponuje jakimiś gadżetami (kubki, koszulki, ...) lub innymi rzeczami, które można wystawić na aukcję (mogą to być też np. karty podarunkowe, np. do fryzjera, kosmetyczki, itp. to będziemy wdzięczni. A może macie Państwo pomysły, jak jeszcze można wesprzeć rodzinę naszej koleżanki, świetnej nauczycielki, która stanęła w skrajnie trudnej dla niej sytuacji i mnie może w pełni cieszyć się macierzyństwem.
Przy tej okazji, proszę jeszcze o udostępnianie linka do zbiórki swoim znajomym.

 

Z poważaniem. Małgorzata Orlikowska

Przeczytano: 218 razy. Wydrukuj|Do góry