27 stycznia 2020 17:14 | Aktualności

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz Szkoły Podstawowej w Małocicach 2020/2021

Zapraszamy rodziców do rekrutacji do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Małocicach na rok szkolny 2010/2021.

Deklarację kontynuacji wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym należy złożyć od 27.01.2020 r. do 07.02.2020 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego należy złożyć w terminie od 24.02.2020 r. do 13.03.2020 r.

Zgłoszenie dziecka do I klasy rodzice składają do 31.03.2020 r. (Karta zgłoszenia dziecka - dotyczy dzieci z obwodu szkoły)

Postępowanie rekrutacyjne do szkoły dla dzieci  zamieszkałych poza obwodem szkoły rozpoczyna się 1 kwietnia 2020 r. (Wniosek o przycjęcie dziecka do szkoły)

Poniżej dokumenty związane z rekrutacją 2020/2021: