26 lutego 2020 12:05 | Aktualności

Piknik charytatywny Razem dla Pawła!

Już w sobotę, 29 lutego zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. Macieja Rataja w Małocicach na Piknik Charytatywny RAZEM DLA PAWŁA!

10.00 – rozpoczęcie imprezy -  warsztaty bębniarskie poprowadzi Ricky Lion

Ok.11.00 – konkursy i animacje  dla dzieci na dużej sali (prowadzi animatorka)

Ok. 12.00 – pierwsza licytacja na dużej sali(do wylicytowania m. in. zestawy kosmetyków, perfumy, grafiki i akwarele, książki z autografem, skórzana kurtka motocyklowa, ręcznie wykonane dekoracje, wartościowe vouchery na różnorodne usługi: serwis klimatyzacji, wymiana opon, treningi, zabiegi kosmetyczne, lekcje gry na instrumentach w szkole muzycznej, zestawy naczyń do serwowania sushi i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów)

jednocześnie odbywać się będą takie atrakcje jak:

• malowanie buziek, robienie tatuaży i warkoczyków oraz:
  • Warsztaty serowarskie – prezentacja procesu produkcji serów, degustacja
  • Warsztaty ceramiczne – zabawa z gliną, możliwość wykonania własnych naczyń,
  • Warsztaty decupage – możliwość wykonania własnych dekoracji
  • Warsztaty produkcji świec
  • Stoisko z grami komputerowymi w stylu vintage – konkursy i rozgrywki z nagrodami
  • Kawiarenka z wyrobami własnymi: ciasta, kawa, herbata, gorąca czekolada. Hit sezonu – herbatka zimowa!
  • Grill – kiełbaski, bigos, chleb ze smalcem, wojskowa grochówka
  • Fotobudka
  • Kiermasz książek, kosmetyków, biżuterii i różności oraz dekoracji wielkanocnych,
  • Loteria fantowa, w której każdy los wygrywa! (do wygrania vouchery na usługi kosmetyczne, zestawy kosmetyków o wartości ok 200 zł, vouchery jubilerskie o wartości 100 zł, książki, zabawki, naczynia i akcesoria kuchenne, maskotki, breloczki oraz moc innych atrakcyjnych nagród)