„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

05 marca 2020 10:59 | Aktualności

Konkurs recytatorski

W środę, 4 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I – III i oddziału „0”. Swój udział zgłosiło 11 uczniów. Wśród wybranych do recytacji utworów królowały wiersze Jana Brzechwy, ale pojawili się też inni autorzy.

Jury w składzie:  P. Patrycja Siewiera- Kozłowska, P. Marta Więckowska i P. Izabela Królak miało twardy orzech do zgryzienia, bo poziom był wyrównany, a interpretacja wierszy bardzo ciekawa. Po burzliwej naradzie udało się wyłonić laureatów konkursu:

I miejsce zajęła Amelia Musielak z kl. III za interpretację wiersza „Cała doskonała” Jerzego Jarka

II miejsce – Lena Andrzejczak z kl. „0” za interpretację wiersza „Samochwała” Jana Brzechwy

III miejsce ex aequo: Zuzia Nosarzewska z kl. „0” za wiersz „Chory kotek” Stanisława Jachowicza i Grzegorz Skarbek z kl. III za wiersz „Leń” Jana Brzechwy.

Wyróżnienia otrzymali: Natalia Kwiatkowska z kl. III za interpretację utworu „Miś” Wiktorii Danielak, Fabian Wojcieski z kl. „0” za wiersz „Kwoka” J. Brzechwy i Adaś Miller, także z kl. „0” za wiersz „Kaczka Dziwaczka” J. Brzechwy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki oraz gromkie brawa od zgromadzonej widowni.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Przeczytano: 91 razy. Wydrukuj|Do góry