„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

09 marca 2020 15:00 | Aktualności

Akcja ,,Płatki w szkole"

Akcja „Płatki w szkole”

W drugim półroczu bieżącego roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. M. Rataja

w Małocicach rozpoczęła  się akcja „Płatki w szkole”.

Dziewczęta i chłopcy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu codziennie po drugiej lekcji czekają w szkolnej stołówce na amatorów płatków z mlekiem. Takie śniadanie można zjeść za symboliczną złotówkę. Zebrane pieniądze przeznaczane są na zakup płatków i mleka.

Akcja cieszy się dużym powodzeniem wśród młodszych i starszych uczniów. „Płatki” zagościły na stałe jako element drugiej przerwy.

 K. Kozińska

Przeczytano: 89 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: