„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

23 kwietnia 2020 16:34 | Aktualności

Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi – największe ekologiczne święto świata. W tym roku dzień ten poświęcony jest promocji odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej. Hasło tegorocznych obchodów Dnia Ziemi to: „Z energią zmieńmy źródła!”

Podstawowymi celami obchodów święta naszej planety są:

  • promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie,
  • uświadamianie ludziom zagrożeń, jakie związane są z rozwojem przemysłu.

Dzień ten nie mógł przejść bez echa w naszej szkole. Zobaczcie, co z tej okazji przygotowali uczniowie klasy III zainspirowani lekcjami P. Beaty Włodarczyk!

Przeczytano: 49 razy. Wydrukuj|Do góry

Międzynarodowy Dzień Ziemi