„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

24 kwietnia 2020 12:15 | Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Szanowni Rodzice oraz Szanowni Uczniowie,

nadeszły wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia przeprowadzonego w  naszej szkole 28 lutego 2020 roku wśród uczniów klas od II do VIII. Na wstępie chciałabym serdecznie podziękować uczniom za podjęcie wyzwania i wzięcie udziału w konkursie. Dla przypomnienia dla zwycięzców i uczestników przewidziane były następujące nagrody:

  • Miejsce 1: Grawerowany dyplom „Arcymistrza Logicznego Myślenia” oraz  nagroda książkowa;
  • Miejsca od 2 do 5: Dyplomy „Mistrza Logicznego Myślenia” oraz nagrody książkowe;
  • Miejsca od 6 do 10: Dyplomy „Mistrza Logicznego Myślenia”;
  • Miejsca od 11 do 15: Dyplomy „Eksperta Logicznego Myślenia”;
  • Miejsca od 16: Dyplomy uznania.

Poniżej zamieszczam statystykę, która pozwoli na odniesienie osiągniętych wyników do wyników innych uczestników konkursu w całej Polsce. Informację o osiągniętym wyniku każdemu uczniowi przekazuję indywidualnie w następującym układzie: imię i nazwisko, suma punktów, miejsce, opis.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję osiągniętych efektów.

Korzystając z okazji życzę całym Rodzinom zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Katarzyna Kozińska  

Przeczytano: 40 razy. Wydrukuj|Do góry