24 kwietnia 2020 12:15 | Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

Szanowni Rodzice oraz Szanowni Uczniowie,

nadeszły wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia przeprowadzonego w  naszej szkole 28 lutego 2020 roku wśród uczniów klas od II do VIII. Na wstępie chciałabym serdecznie podziękować uczniom za podjęcie wyzwania i wzięcie udziału w konkursie. Dla przypomnienia dla zwycięzców i uczestników przewidziane były następujące nagrody:

• Miejsce 1: Grawerowany dyplom „Arcymistrza Logicznego Myślenia” oraz  nagroda książkowa;
  • Miejsca od 2 do 5: Dyplomy „Mistrza Logicznego Myślenia” oraz nagrody książkowe;
  • Miejsca od 6 do 10: Dyplomy „Mistrza Logicznego Myślenia”;
  • Miejsca od 11 do 15: Dyplomy „Eksperta Logicznego Myślenia”;
  • Miejsca od 16: Dyplomy uznania.

Poniżej zamieszczam statystykę, która pozwoli na odniesienie osiągniętych wyników do wyników innych uczestników konkursu w całej Polsce. Informację o osiągniętym wyniku każdemu uczniowi przekazuję indywidualnie w następującym układzie: imię i nazwisko, suma punktów, miejsce, opis.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję osiągniętych efektów.

Korzystając z okazji życzę całym Rodzinom zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Katarzyna Kozińska