05 maja 2020 15:10 | Aktualności

Umajone święta, czyli o demokracji słów kilka

Umajone święta, czyli o demokracji słów kilka – pod takim hasłem uczniowie klasy III razem z Panią Beatą Włodarczyk pracowali cały tydzień poprzedzający majówkę. Były rozmowy o kolorach narodowych, o znaczeniu Dnia Flagi Rzeczypospolitej i o Święcie Konstytucji 3 Maja. Pod koniec tygodnia uczniowie wykorzystali domowe zapasy koloru białego i czerwonego, żeby przygotować flagi i symbole narodowe. Zobaczcie, co z tego wyszło – zapraszamy do naszej galerii! A trzecioklasistom gratulujemy pomysłów i kreatywności.

Umajone święta, czyli o demokracji słów kilka