07 maja 2020 19:01 | Aktualności

Polskie krajobrazy oczami drugoklasistów.

Uczniowie II klasy razem z wychowawczynią, panią Agnieszką Jawor, rozmawiali w ostatnim czasie o pięknie i różnorodności polskich krajobrazów.

W domach, pod opieką Rodziców, powstały imponujące makiety: miasta, drogi, wsie, rzeki, góry, jeziora… W czasie, kiedy nie możemy podróżować, zapraszamy na wycieczkę krajoznawczą po Polsce w naszej galerii! Naprawdę jest co oglądać! Dziękujemy drugoklasistom i ich Rodzicom za ogrom wykonanej pracy! Brawo Wy!!

Polskie krajobrazy oczami drugoklasistów.