„Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową im. Macieja Rataja w Małocicach jako Administratora danych, w celu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz. Twoje dane będziemy przechowywać do czasu zrealizowania sprawy, w której się z nami kontaktujesz i wygaśnięcia ewentualnych roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jeżeli tego nie zrobisz nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, a tym samym – załatwić sprawy, w której się z nami kontaktujesz.”

Aktualności

07 maja 2020 19:01 | Aktualności

Polskie krajobrazy oczami drugoklasistów.

Polskie krajobrazy oczami drugoklasistów.

Uczniowie II klasy razem z wychowawczynią, panią Agnieszką Jawor, rozmawiali w ostatnim czasie o pięknie i różnorodności polskich krajobrazów.

W domach, pod opieką Rodziców, powstały imponujące makiety: miasta, drogi, wsie, rzeki, góry, jeziora… W czasie, kiedy nie możemy podróżować, zapraszamy na wycieczkę krajoznawczą po Polsce w naszej galerii! Naprawdę jest co oglądać! Dziękujemy drugoklasistom i ich Rodzicom za ogrom wykonanej pracy! Brawo Wy!!

Przeczytano: 40 razy. Wydrukuj|Do góry

Polskie krajobrazy oczami drugoklasistów.