14 maja 2020 10:48 | Aktualności

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Galileo z języka angielskiego

6 marca 2020 roku uczniowie klas VI i VIII naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego.

Spośród uczniów naszej szkoły najlepiej wypadła Pola Koroś. Zajęła 11 miejsce na 1520 uczestników w kategorii VIII klas i zdobyła dyplom wyróżnienia.

Krzysztof Biernat i Maciej Nowak zajęli ex aequo 21 miejsce na 1748 uczestników

w kategorii VI klas.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uznania.

Serdecznie gratulujemy wyników oraz życzymy jeszcze lepszych osiągnięć w przyszłych konkursach 😊

KK

Zdjęcia: